Výrobný údržbár

Witzenmann Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, 976 31 Vlkanová
Termín nástupu
1.7.2024
1 190 - 1 660 EUR/mesiac+prémie 17% mzda je dohodnutá na pracovnom pohovore podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budeš obsluhovať výrobné stroje a zabezpečovať, aby výrobný proces bol plynulý. Budeme od teba očakávať, že budeš aktívne využívať svoje znalosti a skúsenosti pri zostavovaní a rozoberaní rôznych typov strojných zariadení a nástrojov Okrem toho budeš vykonávať bežné opravy na rôznych strojoch a zariadeniach a nastavovať strojných zariadení podľa výrobných požiadaviek. Budeš dohliadať na obsluhu strojov a opravovať a odstraňovať chybné alebo zaseknuté súčiastky.

Pracovná doba pre túto pozíciu je typicky rozdelená na 3 zmeny, ktoré ti umožnia prispôsobiť si svoj pracovný čas tvojmu životnému štýlu.

  • Získate 13. a 14. plat, čo znamená vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií.
  • Budete mať výraznú dotáciu na stravovanie.
  • Môžete využiť kultúrno-športové aktivity a zlepšiť tak svoje zdravie a kondíciu.
  • Dostanete príspevky do DDS podľa podmienok.
  • Budete odmeňovaní mesačným dochádzkovým bonusom.
  • Získate finančné príspevky pri svadbe alebo narodení dieťaťa a budete sa cítiť podporení v dôležitých životných momentoch.
  • Máte možnosť získať ďalšie odborné vzdelanie a zlepšiť si svoje zručnosti.
  • Budete pracovať v modernom a dobre vybavenom pracovnom prostredí.
  • Dostanete príležitosť pracovať pre stabilnú a renomovanú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stredné odborné - technický smer

  • Máte skúsenosti s prácou v oblasti mechanickej a elektrickej údržby
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita sú vašimi silnými stránkami
  • Máte chuť učiť sa nové veci
  • Typicky požadované vzdelanie: Stredné odborné s maturitou
  • Hard skills: Zručnosť v práci s rôznymi nástrojmi, znalosť elektronických zariadení
  • Soft skills: Tímovosť, komunikatívnosť, schopnosť riešiť problémy

Spoločnosť Witzenmann Slovakia ponúka optimálne riešenia v oblasti izolácie vibrácií alebo kompenzácie pohybov v systémoch vedení. Medzi našich zákazníkov patria všetci významní výrobcovia vozidiel a systémov z oblasti výroby automobilov, nákladných automobilov, autobusov, stavebných strojov, poľnohospodárskych strojov i koľajových vozidel. Naša spoločnosť poskytuje v najroznejších oblastiach riešenia, ktoré citeľne predlžujú životnosť, zlepšujú hospodárnosť a komfort pro používaní vozidla.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4829259  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac