Logo Wittur s. r. o.

Údržbár - elektrikár/mechanik

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
asap
1 350 - 1 500 EUR/mesiac1 350 - 1 500 EUR/mesiac Výška základnej zložky mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača. Základná mzda je 1200 €/brutto + 150 € priemerné mesačné prémie (v závislosti od dosiahnutia cieľov a od dochádzky zamestnanca). Ďalšie finančné benefity sú uvedené v inzercii nižšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva preventívnu a operatívnu údržbu strojov, zariadení a poloautomatických výrobných liniek a zodpovedá za ich správny chod a činnosť
- vykonáva drobnú údržbu strojov, zariadení a elektrorozvodov v budove a ostatnom areáli spoločnosti
- vykonáva nastavovanie a optimalizáciu strojných zariadení vo výrobnej hale
- vedie evidenciu porúch, opráv a evidenciu o prevádzkových stavoch strojov a zariadení
- vedie evidenciu náhradných dielov a spotrebného materiálu
- plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- zázemie v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- letné a vianočné odmeny
- prehodnocovanie platov po každom roku
- vernostný príplatok platený každý mesiac
- zabezpečená doprava: určitý smer Veľký Krtíš a Dudince
- vyplácanie príspevku na dopravu do / zo zamestnania

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo / elektotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár - elektrikár/mechanik

Počet rokov praxe

2

- platné oprávnenie podľa §22 vyhláškky 508/2009
- čítanie elektrotechnickej dokumentácie
- prax v oblasti údržby a opráv strojov výhodou
- skúsenosti s opravou CNC zariadení výhodou
- znalosť anlického jazyka výhodou
- manuálna zručnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť pri riešení zverených úloh, chuť učiť sa
- komunikatívnosť, adaptabilnosť, schopnosť samostatne pracovať
- práca v 2 alebo 3.zmennej prevádzke, ochota pracovať nadčas (+ pohotovosť)

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Ližbetinová, M.A.
Tel.: +421903829046
E-mail: poslať životopis
ID: 4805323  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac