Kontrolór kvality

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacVýška základnej zložky mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vstupná a interná kontrola kvality
- skúška prvých vzoriek, vstupná kontrola a skúšky nakupovaných dielov v používaní
- zabránenie neúmyselnému použitiu nezhodného materiálu
- vypracovávanie plánov skúšok a správ o prvej vzorke
- spracovanie nezhodných dielov a vybavovanie reklamácií u dodávateľov,
- monitorovanie/kalibrácia mechanických meradiel (výškomer, mikrometer, atď)
- kontrola výrobných liniek

- náborový príplatok 300 €
- ročné výkonnostné prémie max. 800 €
- vernostný príplatok max. 80 €
- Letná a Vianočná prémia max 150 € (obe)
- 2 dni dovolenky naviac
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- čítanie technických výkresov a špecifikácií
- praktické skúsenosti s prácou s meradlami (výškomer, mikrometer, zvinovací meter, atď)
- technické a logické myslenie
- praktické skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality vo výrobnom podniku výhodou
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, presnosť

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2427429  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac