Hlavný účtovník/čka

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupodieľanie sa na komplexnom vedení podvojného účtovníctva
- Účtovanie rôznych druhov dokladov (dodávateľské a odberateľské faktúry, bankové výpisy, pokladničné doklady, interné doklady a pod.)
- Pravidelné vykonávanie bankových prevodov
- Vedenie pokladne
- Príprava podkladov pre reporting nadriadenému (pravidelná mesačná kontrola nákladov a výnosov, tvorba rezerv a dohadných položiek)
- Vypracovávanie štvrťročných a ročných výkazov pre Štatistický úrad a NBS
- Prípravu podkladov pre potreby daňového poradenstva či auditu
- Vypracovávanie daňových priznaní DPH a kontrolných výkazov
- Spolupodieľanie sa na uzávierkových operáciách spoločnosti (súvaha, výkaz ziskov a strát, poznámky, CF, výročná správa)
- Poskytuje presnú účtovnú evidenciu za spoločnosť ako celok aj za jednotlivé strediská a dostatok informácií pre vlastníkov, veriteľov, banky a štátne orgány.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti v oblasti vedenia podvojného účtovníctva a kontrolingu (prax v odbore minimálne 2 roky nutná)
- Nutná znalosť platnej legislatívy SR (účtovné aj daňové zákony)
- Skúsenosti s viacerými účtovnými programami
- Know-how v oblasti podnikového hospodárstva
- Analytické myslenie na báze čisiel, údajov a faktov
- Samostatnosť a presnosť
- Odolnosť voči stresu
- Zmysel pre prácu v kolektíve

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 3000 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 10 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná ulica 2747/7
963 01 Krupina
jobs.sk@wittur.com
ID: 2311605   Dátum zverejnenia: 25.11.2016