Back-office špecialistka/špecialista

Wittee, a. s.

Miesto práce
Na Hrebienku 12, 811 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie nákupného procesu, vystavovanie objednávok, komunikácia s dodávateľmi,
• príprava podkladov pre účtovníctvo, fakturácia,
• organizácia marketingových akcií, spracovanie propagačných materiálov spoločnosti,
• aktualizácia web stránok, práca s redakčným systémom,
• administratívne práce podľa potreby, komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inými inštitúciami,
• príprava podkladov pre obchodné ponuky, verejné obstarávania,

• flexibilný pracovný čas,
• stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti,
• stravné lístky,
• jazykové kurzy.

Ponúkame prácu na plný, alebo čiastočný pracovný úväzok (4-6 hodín). Hľadáme samostatného, spoľahlivého a precízneho človeka, ktorý má rád stabilitu v pracovnom živote. Práca je vhodná aj pre externú študentku/študenta vysokej školy.

Svoj životopis pošlite spolu s motivačným listom na adresu [email protected]. Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť,
• spoľahlivosť,
• dôslednosť, precíznosť.

Spoločnosť Wittee, a. s. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 18 rokov a poskytuje svojim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti informačných technológií a objektovej bezpečnosti. Viac informácií o spoločnosti získate na: www.wittee.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1388265  Dátum zverejnenia: 12.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou