Technický asistent

Wire Technologies s.r.o.

Podjazdová 21, Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a spracovanie pracovných postupov (výrobných plánov) na základe výkresovej dokumentácie od zákazníka
- kontrola kusovníkov, ich kompletnosť a správnosť
- stanovovanie výrobných časov pre jednotlivé výrobné operácie a spätná analýza ich reálnosti (norma vs. skutočnosť)
- špecifikácia výrobných zariadení, náradia a nástrojov pre výrobu
- návrh a realizácia racionalizačných opatrení vo výrobnom procese
- optimalizácia pracovných postupov a výrobných časov
- riešenie interných projektov, ktorých cieľom je zvýšenie bezpečnosti pri práci, výkonu a kvality, resp. zníženie strát
- navrhovanie zmien jednotlivých komponentov s cieľom zvýšenia kvality výrobkov
- príprava a spracovanie podkladov pre cenové kalkulácie
- komunikácia naprieč všetkými oddeleniami firmy a komunikácia so zákazníkmi
- spracovanie a úprava technickej dokumentácie rôznych formátov

- príspevok na stravu nad rámec zákona
- bonus pri výročí zamestnanca vo firme
- bonus pri životnej udalosti
- príspevok za darovanie krvi
- nápoje na pracovisku
- bonus pri odporučení zamestnanca
- 13. a 14. mzda podľa plnenia firemných cieľov
- zabezpečená doprava z Handlovej a späť
- možnosť pracovať aj z domu (home office)
- iné sociálne benefity (príspevok na športové, kultúrne aktivity, vitamíny,..)

Žiadosť so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte na adresu: Wire Technologies s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza, resp. na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, resp. technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, aktívny prístup k práci.
Výhodou je osvedčenie o odbornej spôsobilosti - elektrotechnická kvalifikácia podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. (§22, §23, §24).

Wire Technologies, s.r.o. je stabilná spoločnosť fungujúca od roku 2000 (pôvodne Cab Tech, spol. s r.o.), pôsobiaca v oblasti výroby káblových zväzkov, so sídlom a výrobou v Prievidzi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3114611  Dátum zverejnenia: 26.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac