Obchodný reprezentant - východné Slovensko

WINSTAV Košice s.r.o.

Trieda SNP 37, Košice-Západ 040 11, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverený región zastupovanie spoločnosti v regióne
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, oslovovanie, získavanie nových klientov a následná starostlivosť o existujúcich
- budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
- zodpovednosť za zvyšovanie obratu a podielu na trhu
- práca v teréne, samostatné plánovanie obchodných stretnutí a vedenie obchodných stretnutí
- vytváranie cenových ponúk
- vedenie potrebnej administratívy a reportingu
- prezentácia výrobkov a služieb
- realizácia objednávok, poradenstvo
- dodržiavanie marketingovej stratégie v pridelenom regióne a jej implementácia
- individuálny territory manažment
- organizácia a zabezpečenie technického servisu a zberu dát
- reporting nadriadenému

- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- odborné a produktové zaškolenie
- kvalitné portfólio originálnych produktov
- voľná pracovná doba
- home office

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť, motivačný list a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s nadpisom v predmete mailu: "Regionálny OZ".

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme "iba" záujemcov, ktorí v životopise uvedú, že vlastnia motorové vozidlo, telefón a do budúcna budú vykonávať prácu na živnosť pokiaľ ju zatiaľ nemajú. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, strojárske, elektrotechnické, obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo vedení motorového vozidla
- vlastné auto a telefón
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- lojalita, flexibilita
- obchodnícke a vyjednávacie zručnosti
- schopnosť zvládať námietky
- ochota učiť sa a zdokonaľovať sa

Stavebná firma, výroba a montáž nízkoenergetických domov,rekonštrukcie, zateplenie rodinných domov a stavieb, výroba a montáž plastových a hliníkových okien a dverí,výroba garážových brán.
Distribútor podlahového vykurovania.
ID: 1866515  Dátum zverejnenia: 12.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac