Obchodný zástupca

Winkler Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu pre Západné Slovensko. Hlavnou pracovnou náplňou je predaj náhradných dielcov na ťahače, návesy a prívesy, aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov, osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi, prezentácia produktov, vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia, uzatváranie obchodných prípadov/zmlúv, budovanie vzťahov a starostlivosť o klienta, riešenie logistických úloh spojených s fyzickým dodaním tovaru, evidencia klientov a potencionálnych klientov, tvorba databázy, vedenie obchodnej databázy.

Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v mladom kolektíve, zaujímavé finančné ohodnotenie, bude upresnené na pohovore.
Automobil,notebook, mobilný telefón.

Žiadosť o zamestnanie a profesijný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte e-mailom na adresu [email protected].

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita a príjemné vystupovanie, prax na pozícii obchodného zástupcu minimálne 2 roky.

Naša spoločnosť patrí k skupine Winkler, ktorá je so svojimi 42 pobočkami v siedmich krajinách s približne 1 600 zamestnancami jedným z vedúcich predajcov dielov pre úžitkové vozidlá v Európe. Firma rozvíja svoje obchodné aktivity od roku 1993 v rámci celého Slovenska.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.winkler.com.
ID: 2236112  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie