Hlavný účtovník / Účtovník

Winetime, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 30, 821 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexná zodpovednosť za účtovníctvo spoločnosti
• evidencia a archivácia účtovných dokladov
• kompletné spracovanie účtovníctva pre SK spoločnosti v štruktúre
• príprava a koordinácia mesačných/ročných závierok a ekonomických ukazovateľov a reporting materskej spoločnosti
• upozornenie na nezrovnalosti a návrh odporúčaní
• hľadanie riešení problémov v oblasti účtovníctva a daní
• príprava daňových priznaní
• kontrola daňových a importných operácií
• odsúhlasovanie a kontrola účtovnej dokumentácie
• Intrastat

• adekvátne platové ohodnotenia
• práca v silnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• pružný pracovný čas
• podpora ďalšieho vzdelávania zamestnancov formou školení v komore daňových poradcov ako aj v Slovenskej komore certifikovaných účtovníkov
• zamestnanecké ceny na produkty spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• znalosť účtovného software Cígler software Money S3,4,5
• prax min. 2 roky vo vedení účtovníctva
• znalosť účtovných a daňových zákonov
• znalosť mzdového účtovníctva a skúsenosti s reportingom
• práca s PC (Excel, Word)

Winetime, s.r.o. je mladá dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dovozom fine wines zo starého aj nového sveta.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2916904  Dátum zverejnenia: 1.2.2017