Obchodný konzultant okná Vekra Bratislava (stred a západ SK)

Window Holding a.s.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

predaj plastových a drevených okien značky VEKRA v pridelenom regióne
posilnenie/rozšírenie pozície na trhu, profesionálna reprezentácia a propagácia produktov
udržovanie a rozvíjanie kontaktov so súčasnými zákazníkmi a získavanie nových
zákazníkov¨
prevádzanie prieskumu obchodných príležitostí v odbore stavebných výplní
pravidelný reporting obchodných výsledkov
zameriavanie stavebných otvorov v teréne
spolupráca s odbornými technikmi aj naprieč celou společnosťou

POŽADUJEME:

min. SŠ vzdelanie najlepšie v stavebníctve
skúsenosti s predajom koncovému spotrebiteľovi sú vítané
predchádzajúca prax v obore otvorových výplní alebo stavebníctva je výhodou
predajné schopnosti, orientáciu na výsledok a zákazníka
prirodzenú schopnosť komunikovať a umenie vyjednávať
schopnosť samostatnej práce a časovú flexibilitu
technickú zručnosť
znalosť práce na PC
vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

NABÍZÍME:

zaměstnání u nejvýznamnějšího výrobce otvorových výplní na českém trhu
atraktivní mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností
prostor pro další profesní a osobní růst
kancelář obchodního zastoupení v regionu s podporou odborné asistentky
firemní vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook a další firemní benefity
pracovní poměr na plný úvazek
nástup dle dohody

PONÚKAME:

zamestnanie u najvýznamnejšieho výrobcu otvorových výplní na českom trhu, úspešne ¨
budujúceho predajnú sieť na Slovensku.
atraktívne mzdové ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
pravidelný tréning potrebných znalostí a zručností
priestor pre ďaľší profesný a osobný rast
kanceláriu obchodného zastúpenia v regióne s podporou odbornej asistentky
firemné vozidlo aj k súkromnému použitiu, telefón, notebook a ďalšie firemné benefity
pracovný pomer na plný úväzok
nástup ihneď/podľa dohody/ku konkrétnemu termínu (podľa výberu

Ťešíme sa na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2238643  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.