Realizátor stavieb pre Slovensko

Window Holding a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

Technická Koordinačné realizácia veľkých zákaziek (panelové domy, Verejné obstarávanie, developerské projekty)
- Zameriavanie stavebných otvorov u technicky náročných veľkých projektu
- Odborná podpora Manažéra pre Kľúčové zákazníkov
- Technická činnosť s plastovými oknami drevenými
- Návrhy zavádzanie nových technických riešení
- Zodpovednosť za Správne výrobné Rozmery
- Konzultácie technicky zložitých zákaziek so zákazníkom
- Uzavretie zmlúv robiť výroby, komunikácia s rozpočtár
- Vypracovanie harmonogramu, práca v teréne na stavbách

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdelanie stavebného smeru / absolventi vítaní!
- Technickú Znalosť okien a dverí - plast, drevo
- Veľmi dobrú Znalosť práce na PC
- Schopnosť Čítať v technickej dokumentácii
- Technickú zručnosť
- Platný Vodičský preukaz sk. B
- Zodpovednosť, časovú flexibilitu

Ponúkame:
- Zamestnanie v stabilnej Stále sa rozvíjajúce spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Kvalitné zaškolenie

Pôsobnosť: celé Slovensko

Nástup:
- Podľa dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2121051  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.