Frézař

Manuvia, a. s.

Znojmo, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jindřichův Hradec, Okres Jihlava, Okres Třebíč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- dodržování výrobních postupů na základě výrobních příkazů
- měření a kontrola výrobků
- pracuje se v přesnosti setin milimetrů, vyjímečně tisícin

- brusič na kulato na klasických bruskách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní platové podmínky
- dlouhodobé zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
- možnost zajistit ubytování přímo v podniku- po 2-3 osobách, wifi zdarma, lednice na pokoji
- možnost přesčasů
- možnost stravování v podniku za 20 Kč

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na helena.kupcová@wincottpeople.com

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hlavní činností společnosti je vývoj, výroba a prodej převodových zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na klasické brusce 2UD nebo frézce FA3 a FA4 alespoň 2 roky
- perfektní znalost výkresové dokumentace
- znalost měřidel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3142381  Dátum zverejnenia: 22.9.2017