Horizontkář na vyvrtávačku W100 nebo radiální vrtačku

Manuvia, a. s.

Žilinský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Čadca, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Martin, Okres Žilina, Brno - město, Brno - venkov, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce podle výkresové dokumentace na horizontální vyvrtávačce W 100 nebo radiální vrtačce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- výborné platové podmínky
- závodní stravování
- ubytování zdarma
- dopravu zdarma Ostrava- Paskov- Frýdek- Místek- Příbor- Kopřivnice
- nástup od 17/ 7
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- zázemí silné a stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se řadí mezi nejstarší automobilky světa a svou dlouholetou činností značným způsobem ovlivnila automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi aspoň na jednom z uvedených strojů
- znalost výkresové dokumentace
- ochotu pracovat na směny
- vyučení ve strojírenském oboru
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3115579  Dátum zverejnenia: 28.6.2017