Hledáme kontrolora výrobník linek / manuálního pracovníka

Manuvia, a. s.

Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-  Obsluha a kontrola výrobních linek v celém výrobním procesu (od počátku až po expedici)
- Asistence při výrobě
- Balení, etiketování
- Manipulace a skladování hotových výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobá spolupráce, práce na HPP
- Zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání
- Podnikové stravování na všech směnách
- Nástupní plat od 90kč/h
- Možnost zajištění ubytování - ZDARMA

Informace o náboru

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na [email protected] nebo volejte na 731 604 889.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Podnik se specializuje na zpracování mléka a výrobu měkkých sýrů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vyučení je výhodou
- Praxe v potravinářském průmyslu taktéž výhodou
- Potravinářský průkaz (lze dodělat)
- Základní znalost práce na PC
- Spolehlivost a samostatnost
- Ochotu práce na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3090596  Dátum zverejnenia: 2.6.2017