Manažer pobočkového náboru Slovensko

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení náborového oddělení společnosti v jednotlivých pobočkách v rámci Slovenska
• Zodpovědnost za výsledky jednotlivých poboček
• Analýza dat a výsledků z interního systému firmy
• Metodické vedení a koučink zaměstnanců
• Spolupráce na výběrových řízeních na interní pozice
• Úzká spolupráce s HR ředitelem
• Tvorba reportů pro pravidelné týdenní/měsíční porady

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příležitost stát se součástí HR managementu v rostoucí společnosti
• Intenzivní vstupní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání v průběhu roku
• Půlroční a roční odměny
• Služební automobil i k soukromému využití
• Telefon, notebook
• Místo pracoviště v rámci náborových poboček a formou home office, dle dohody
• Nástup možný ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pak nám prosím pošlete svůj pracovní životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do 3 týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným uchazečům, kteří lépe splňují vstupní kritéria.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství. Specializujeme se na zaměstnávání lidí převážně dělnických profesí (kvalifikovaných či nekvalifikovaných) ze všech odvětví, zejména pak z oblastí automobilového a strojírenského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání (oblast ekonomie, příp. lidských zdrojů výhodou)
• Prokazatelné zkušenosti s vedením, náborem a motivací zaměstnanců
• Zkušenosti s vedením výběrových řízení alespoň na pozice středního managementu
• Orientaci na slovenském trhu práce a v náborových zdrojích
• Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) a stejně tak orientaci v rámci sociálních sítí LinkedIn, Facebook a jiných
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Bystrou mysl a ambice dále růst
• Inovativní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3070062  Dátum zverejnenia: 19.5.2017