Skladník Trnava s ubytovaním zdarma!

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, Okres Kutná Hora, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykladanie kamiónov ,naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru pre elektrotechnický priemysel.
Práca v sklade s VZV a ručným skenerom. Vykladanie a nakladanie kamiónov, zaskladnňovanie, prípadne navážanie k linkám.

- práca na TPP
- stravné lístky v hodnote 3,38 euro
- príplatky za nadčasy
- ubytovanie poskytujeme zdarma!
- papiere na VZV vieme obnoviť
- dochádzkový bonus
- OPP zdarma
- doprava z okolia 35 km zdarma!

V pripade zaujmu, volajte na 0917 618 564 alebo posielajte životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Významný klient v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti s prácou na VZV nutnosťou
- flexibilita
- zodpovednosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3066064  Dátum zverejnenia: 31.8.2017