Mechanik - nastavovač / brúsič

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Kysucké Nové Mesto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie a obsluha strojov pri výrobe ložiskových súčastí
- Nastavenie strojov
- Kontrola priebehu výrobného procesu a kvality výroby
- Sledovanie a dodržiavanie stanoveného výkonu strojov a zariadení
- Iné manipulačné a obslužné práce vo výrobe
- Brúsenie kovov
- Mechanické práce vo výrobe podľa potreby

- výhodné platové podmienky
- odmeny a bonusy (mesačné, kvartálne, polročné, ročné)
- dlhodobá spolupráca
- poskytujeme pracovné oblečenie
- čisté pracovné prostredie
- možnosť robenia nadčasov
- možnosť stravovania v podnikovej jedálni
- individuálne ohodnotenie
- príplatky za prácu cez víkend
- príplatky za prácu v poobednej zmene
- príplatok za prácu v noci
- 24 hod. servis koordinátora
- možnosť čerpania záloh
- bohatý sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- zodpovednosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3066002  Dátum zverejnenia: 17.5.2017