Obráběč CNC doprava zdarma

Manuvia, a. s.

Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc, Okres Přerov, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na CNC obráběcím centru s programy Heidenhain, Sinumerik, Fanuc
- práce s výkresovou dokumentací, měřidly
!!! DOPRAVA ZDARMA OSTRAVA- PASKOV- FRÝDEK- MSÍTEK- PŘÍBOR- KOPŘIVNICE !!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- skvělé platové podmínky
- možnost využít ubytování zdarma
- doprava ZDARMA zajištěná ze směru Ostrava- Frýdek- Místek- Paskov- Příbor
- uchazečům, kteří nebudou chtít využívat zajištěnou dopravu poskytneme finanční příspěvek na vlastní dopravu
- možnost stravování v podniku
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- stabilní zaměstnání v podniku s dlouholetou tradicí
- možnost čerpat zálohy po odpracování 80 hodin
- platový a kariérní růst
- možnost práce přesčas

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Podnik se řadí mezi nejstarší automobilky světa a svou dlouholetou činností značným způsobem ovlivnila automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost výkresové dokumentace
- znalost min. jednoho programu (Heidenhain, Sinumerik, Fanuc)
- praxe na dané pozici
- vyučení v oboru strojírenství
- ochotu pracovat na třísměnný provoz
- znalost měřidel
- zodpovědný přístup k práci
- chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3065896  Dátum zverejnenia: 17.5.2017