Zámečník na výrobu konstrukcí jeřábů 26 000 Kč - volné víkendy/ubytování

Wincott People

Místo práce
Staré Město u Frýdku - Místku, Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba ocelových konstrukcí, strojů a zařízení pro významné světové producenty stavební a těžební techniky.

- součástí práce je kompletace konstrukcí na jeřáby dle výkresové dokumentace a následné bodování
- bodování metodou MIG/MAG (svařování s co2)
- broušení a řezání konstrukcí dle požadovaných parametrů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- ubytování zajištěno (5 minut pěšky od podniku)
- vlaková stanice Frýdek - Místek cca 500 metrů k podniku
- pracovní oblečení a obuv zdarma při nástupu
- nástup ihned, nebo dohodou
- možnost přesčasů
- volné víkendy (ranní a odpolední směny pondělí až pátek)
- mzda 130 Kč/hod v čistém

Informace o náboru

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Pak hledáme právě vás!

Neváhejte a zasílejte své strukturované životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná mezinárodní firma s dlouholetou tradicí působící ve výrobě konstrukcí na jeřáby.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zámečník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný svářečský průkaz ZK 135-1 (případně možnost obnovy)
- zkušenosti na pozici zámečník (skládání dle výkresové dokumentace, bodování konstrukcí s CO2, broušení a řezání)
- výhodou pro vás je zkušenost s pálením kyslíkem (ne však podmínkou)
- ochota práce na směnný provoz (buď 8hodinové směny ranní a odpolední, nebo 12ti hodinové směny denní a noční - možnost výběru)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Na Rovince 879
720 00 Ostrava
ID: 3023642   Dátum zverejnenia: 20.4.2017