Kováč a pomocný kováč v hutníckej výrobe

Manuvia, a. s.

Dubnica nad Váhom, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Úprava kusov, tvarovanie, predlžovanie
- Obsluha lisovacieho stroja
- Pomocné práce kováča

Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom

- Možnosť pracovať ako vedúci pracovnej skupiny.
- Práca na HPP a živnosť.
- Výhodné platové podmienky.
- Možnosť turnusovej práce, podľa dohody.
- Ubytovanie zabezpečené - ZDARMA.
- Práca na 1 zmenu.
- Starostlivosť koordinátora.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný telefonicky.

Bezplatná linka: 0800 500 105

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Podnik sa zaoberá výrobou odliatkov z ocele.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kováč

Počet rokov praxe

3

Vyučený v odbore: Kováč

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3009689  Dátum zverejnenia: 11.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou