Svářeč CO2 - Žebrák u Berouna / od 27 000Kč v čistém

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Okres Beroun, Okres Rokycany, Okres Příbram
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podnik se specializuje na výrobu návěsů, přívěsů a nástavby na užitková a nákladní vozidla.

Náplň práce:
- svařování sklápěčů, jednotlivých kusů
- skládání dílců dle výkresové dokumentace
- broušení materiálu

Zamestnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- práce na 2 směny - ranní a odpolední 8h
- nástupní mzda od 150kč/h v čistém, po zkušební době navýšení na 170kč/h v čistém
- možnost kariérního růstu
- lze obnovit propadlé certifikáty!
- zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání
- možnost přesčasů
- zajištěné stravování v podniku

Informácie o výberovom konaní

LZE OBNOVIT PROPADLÉ CERTIFIKÁTY!

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás nabídka zaujala, své životopisy můžete zasílat na mail: [email protected] a nebo případně kontaktovat telefonní číslo 734 353 446.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojírenství a výroba

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- středoškolské vzdělání v průmyslu výhodou
- praxe a obdobné pozici nutností
- znalost výkresové dokumentace
- základní či státní kurz CO2

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

1000 a viac zamestnancov
ID: 3002195  Dátum zverejnenia: 13.4.2017