Výrobní dělník - Možnost ubytování i pro páry

Manuvia, a. s.

Brandys nad Labem, Banskobystrický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ, Okres Liberec, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Praha - západ, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba autorádií, palubových desek, klimatizací
- nasazování komponentů
- Optická kontrola kvality
- Lepení štítků
- Práce na výrobných linkách, které jsou poloautomatizované

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky
- 25 dnů dovolené
- čisté prostředí
- Bonusy za vykonanou práci
- Příplatky dle ZP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost a výrobními závody dvou divizí – Interior a Powertrain
15 minut z Prahy – Černého Mostu
využíváme moderních výrobních zařízení a nejnovějších technologií

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2996705  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou