Potravinářský pracovník/ce Písek / nástup ihned / od 16 000kč v čistém

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jihočeský kraj, Okres Písek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- asistence při výrobě
- převažování jednotlivých kusů
- přesouvání surovin
- balení a připravování na expedici

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda od 100kč/h v čistém + bonusy
- ubytování lze zajistit ZDARMA
- dobrá dostupnost MHD
- zázemí stabilní společnosti s jistotou zaměstnání
- možnost přesčasů
- zajištěné stravování v podniku v podobě tradiční vývařovny
- veškeré zákonné příplatky ( noční, odpolední, svátky, dovolené, víkendy atd... )
- podniková prodejna
- jednou týdně možnost zakoupit vybrané produkty za zvýhodněnou cenu

Informace o náboru

V podnicích lze před nástupem zajistit prohlídka a konzultace s mistrem.

Pokud Vás nabídka zaujala, své životopisy můžete zasílat na mail: [email protected] a nebo případně kontaktovat telefonní číslo 734 353 446.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Tradiční český podnik specializující se na výrobu masných produktů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Průmysl a výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání v jakémkoliv oboru
- ochotu práce na směny, spolehlivost a samostatnost
- potravinářský průkaz výhodou - (je možno dodělání)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2993720  Dátum zverejnenia: 31.3.2017