Vodič VZV, skupina W1 /retrak/ - ubytovanie a doprava zdarma - Pardubice

Wincott People

Pardubice, Nitriansky kraj, Česká republika, Stredočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných záujemcov o prácu v sklade a vodičov na vysokozdvižný vozík, pre našich klientov v Čechách.
Náplň práce v sklade:
- pracovník zodpovedá za kompletnosť a správnosť expedície,
- zaradenie materiálu v sklade,
- za zverenú techniku,
- komunikuje s operačným centrom,
- pripravuje prehľady,
- práca na 8hod a 12 hod zmeny - podľa zaradenia na stredisko.

- mzda: od 95 Kč/hod. v čistom, plus zákonne príplatky a príplatky za nadčasy
- UBYTOVANIE A DOPRAVA ZDARMA resp. príspevok na vlastné ubytovanie
- týždenné zálohy
- dlhodobá a stabilná práca
- možnosť zvýhodnených mobilných paušálov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenu adresu z vášho regionu.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)

Pobočky:
Bardejov - +421 911 828 201, +421 911 828 202, +421 911 828 204, anna.geciova@wincottpeople.com
Vranov nad Topľou - +421 911 828 206, alena.velika@wincottpeople.com
Poprad - +421 911 828 207, adriana.dlugosova@wincottpeople.com
Nitra - +421 911 828 203, dianaceryova@wincottpeople.com
Lučenec - +421 911 838 132, jana.pohlyova@wincottpeople.com
Košice- 421 911 337 826, maria.masicova@wincottpeople.com
Banská Bystrica- +421 903 990 014, kristina.kleinova@wincottpeople.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je uznávaným globálnym leadrom v poskytovaní kompletných riešení v oblasti IT a produkcii spotrebnej elektroniky až po výrobu súčiastok pre komunikačné a elektronické zariadenia. Vyrába všetky súčasti osobných počítačov s výnimkou čipov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť
- platný preukaz vzv a prax na vzv

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 2991401   Dátum zverejnenia: 11.8.2017