Montážny pracovník do Českej republiky - 100Kč/hod, ubytovanie zdarma + rôzne príspevky a bonusy

Wincott People

Miesto práce
Detva, Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš
Termín nástupu
24.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
100 Kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž a jemná manuálna práca s kabelážou a konektormi
• vizuálna kontrola plastových komponentov podľa plánu
• práca s jednoduchou výrobnou dokumentáciou a písomnými pokynmi
• balenie výrobkov

• dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
• motivačné finančné ohodnotenie od 100KČ/hod + príplatky
• ubytovanie ZDARMA
• príspevok na dopravu
• štvrťročný bonus, 13.plat
• príspevok na stravovanie v podnikovej jedálni
• zálohy po 3 odpracovaných zmenách
• nástup možný ihneď!!!
Doprava zabezpečená po trase : Lučenec -Zvolen - Nitra - Brno

Zaujala Vás naša ponuka? Staňte sa aj Vy súčasťou skvelého tímu ľudí v tomto modernom závode. Pošlite nám svoj životopis, alebo zavolajte na dole uvedené tel.číslo a my sa Vám radi odpovieme na Vaše otázky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme zamestnancov je najväčším svetovým výrobcom a dodávateľom káblovej a konektorovej techniky.
Moderný závod so sídlom v Kuřime (okr. Brno –venkov, 10km severne od Brna) je svojim výrobným procesom zameraný na káblovú a konektorovú techniku pre automobilový priemysel – káblové zväzky, poistkové skrine, kabeláže pre pripojenie Airbagu...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. ZŠ vzdelanie
• manuálna zručnosť – jedná sa o prácu v tempe
• prax v automobilovej výrobe veľkou výhodou
• ochota pracovať na 12hodinové zmeny (2 dva dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná, 3 dni voľno)
• pred nástupom je nutné absolvovať test zručnosti

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 2988040   Dátum zverejnenia: 27.3.2017