Zvárač - aj bez platného oprávnenia - práca v Liberci

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hodkovice nad Mohelkou, Česko, Liberecký kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných uchádzačov na pozíciu ZVÁRAČ. Spoločnosť sa zaoberá výrobou tlmičov, pruženia a výfukových systémov. Výrobný program vyžaduje uplatňovanie najmodernejších metód obrábania, povrchové úpravy kovov, zváranie, montáže i kompletizácia.
- 3 zmenná 8 hod. prevádzka
- nie je potrebné platné oprávnenie
- prax výhodou
- možnosť nadčasov

- mzda od 105 Kč/h do 129 Kč/h v hrubom
- osobný príplatok 0 – 3500 Kč v hrubom
- stabilná práca
- dovolenka 25 dní v roku

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenu adresu z vášho regionu.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)

Pobočky:
Bardejov - +421 911 828 201, +421 911 828 202, +421 911 828 205, [email protected]
Vranov nad Topľou - +421 911 828 206, [email protected]
Poprad - +421 911 828 207, [email protected]
Nitra - +421 911 828 203, [email protected]
Martin - +421 911 828 208, [email protected]
Lučenec - +421 911 838 132, [email protected]
Košice- 421 911 337 826, [email protected]
Banská Bystrica- +421 903 990 014, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou tlmičov, pruženia a výfukových systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax so zváraním ( preukaz vystaví zamestnávateľ po zaškolení )
- chuť pracovať
- precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav ( potrebný opis zo zdravotnej karty )

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2975787  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri pohovore