Operátor slévárny - možnost ubytování Pardubice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Pardubice, Pardubický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Lučenec, okres Veľký Krtíš, okres Liptovský Mikuláš, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, Okres Česká Lípa, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Nebojíte se práce ve výrobě? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

Jednoduchá obsluha poloautomatických strojů v moderní, klimatizované slévárně tlakového lití.
Manuální kontrola a finální dokončovací práce.
Kontrolu kvality výrobků dle našich specifikací a návodů.

Zamestnanecké výhody, benefity

zázemí stabilní společnosti
možnost karierního růstu
dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
ubytování zabezpečené firmou zdarma
příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem)
směnový kalendář na jeden rok dopředu
možnost záloh a přesčasů
práce vhodná pro muže

Informácie o výberovom konaní

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás!
Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)

Pobočky:
Bardejov - +421 911 828 201, +421 911 828 202, +421 911 828 205, [email protected]
Vranov nad Topľou - +421 911 828 206, [email protected]
Poprad - +421 911 828 207, [email protected]
Nitra - +421 911 828 203, [email protected]
Martin - +421 911 828 208, [email protected]
Lučenec - +421 911 838 132, [email protected]
Košice- 421 911 337 826, [email protected]
Banská Bystrica- +421 903 990 014, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Společnost se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a řízení osobních automobilů.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenská výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

zodpovědnost, samostatnost
dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
praxe na obdobné pozici min 6 měsíců (výhodou)
pro výběrové řízení - životopis

Požadované vzdělání
Odborná škola s výučním listem

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

1000 a viac zamestnancov
ID: 2917130  Dátum zverejnenia: 2.3.2017