Zvárač 135 /141

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobné podniky, ktoré majú svoje pobočky na Slovensku a taktiež v zahraničí prijmeme zváračov.

Zváranie kabín pre nákladné automobily, pre poľnohospodárske a stavebné stroje. Zváranie tenkých materiálov o hrúbke 1,5 - 6 mm.

- dlhodobá a stabilná práca na živnosť, HPP aj dohodu
- ubytovanie ZDARMA v blízkosti podniku
- zaujímavé platové ohodnotenie
- garantovaný výplatný termín
- nástupy sú priebežné, na termíne nástupu sa dá individuálne dohodnúť
- podpora Call centra

BEZPLATNÁ LINKA: 0800 500 105

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný klient v strojárskom priemysle.

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Zvárací preukaz STN EN 135
Zvárací preukaz STN EN 141

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2901786  Dátum zverejnenia: 20.1.2017