Manipulační pracovník ve výroby zbrani

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Dubnice nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Ilava
Termín nástupu
15.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca vo výrobnej hale kde sa vyrábajú vojenské ale aj civilne zbrane a strelivo. Práca spočíva v opracovaní rôznych komponentov munície ako náboje, prepravné boxy, zbrane... ich vizuálna kontrola a skladovanie do prepraviek.

Práca je na HPP.
Zaujímavé platové ohodnotenie - 3 euro/hod.
Stravné lístky v hodnote 4,5e.
Stravovanie v podniku
Možnosť profesionálneho rastu.
Ochota a chuť pracovať na zmeny.
Prax je výhodou, nie podmienkou.
Zálohy po odpracovaných 80 hodinách
Podpora Call centra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný klient v elektrotechnickom priemysle.

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- samostatnosť

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2884179  Dátum zverejnenia: 10.1.2017