Obsluha ohraňovacího lisu

Manuvia, a. s.

Žilinský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Okres Znojmo, Okres Pelhřimov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha ohraňovacího lisu
- operátor vysekávacího CNC stroje Trumpf

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajištěno ubytování zdarma v docházkové vzdálenosti
- výborná dopravní dostupnost
- zajímavé a motivující platové ohodnocení
- garantovaný výplatní termín
- nástupy jsou průběžné, na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je jedním z největších výrobců průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost výkresové dokumentace
- ochotu pracovat na směny
- znalost prostředí CNC
- uchazeč nemusí mít zkušenosti přímo s ohraňovacím lisem, je zde poskytováno zaučení
- znalost měřidel
- základní znalost programu, korekcí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2872336  Dátum zverejnenia: 3.1.2017