Zoraďovač výrobnej linky/Seřizovač výrobní linky - Plat od 100Kč v čistom/hod.

Wincott People

Bánovce nad Bebravou, Ilava, Považská Bystrica, Púchov, Bytča, Čadca, Zlínsky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude obsluha a drobná údržba výrobných zariadení.
Nastavovanie a zoraďovanie zariadení podľa výkresov a parametrov výrobku.
Budete mať na starosti organizáciu a riadenie zamestnancov na dannom úseku.
Práca si vyžaduje spoľahlivosť a trpezlivosť.
Jedná sa o prácu na 3 zmennú prevádzku.

Miesto výkonu práce: Valašské Meziříčí

Moderné pracovné prostredie.
Prácu na HPP.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
V podniku je k dispozícii jedáleň, kde sa varia čerstvé jedlá.
Zabezpečené ubytovanie.
Zabezpečená doprava do podniku.
Ak radi pracujete na plný plyn a chcete si k výplate zarobiť naviac, ponúkame možnosť nadčasov.
Možnosť záloh.
Ostatné sociálne benefity.

Blížia sa Vianoce a kedy inokedy robiť dobré skutky, keď nie práve teraz? Doporuč nám niekoho, kto si hľadá prácu.
Za túto pomoc ťa odmeníme poukážkou na nákup v internetovom obchode MALL.
Pre viac informácií volaj na +421917627487

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Významná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou chladiacích vitrín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme manuálne zručných a šikovných uchádzačov, ktorý dokážu pracovať samostatne aj v kolektíve.

Skupina Wincott People pomáha nájisť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Pekná cesta 15
834 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Černáková
Tel.: 0917627487
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis