Operátor výroby Moravskoslezský a Zlínský kraj - nástup ihned - dlouhodobá práce - skvělá mzda - doprava Zdarma z Turzovky a okolí

Wincott People

Místo práce
Opava, Hlučín, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Chlebovice, Třinec, Valašské Meziříčí, Vsetín, Žilinský kraj, Čadca, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha výrobních strojů (převážně svářecích robotů, popřípadě lisovacích strojů)
- práce zejména v automobilové výrobě
- nepřetržitý provoz (třísměnný provoz - 8hodinové směny, nebo krátký a dlouhý týden - 12ti hodinové směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- firemní pracovní oblečení a obuv zdarma
- volné víkendy
- možnost přivydělku díky příplatkům za přesčasy, případně práci v soboty
- docházkové bonusy
- pro uchazeče z okolí Turzovky, Čadce a dalších okolních obcí nabízíme zdarma svoz na každou směnu a ze směny do měst Valašské Meziříčí a Třinec
- nástup možný ihned
- možnost závodního stravování
- dotované stravné
- garantovaný výplatní termín
- vyplácení záloh
- každodenní starost koordinátora

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky, sms zprávou, nebo e-mailem.

Zasílejte také své životopisy. Na základě zaslání životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významné mezinárodní společnosti působící v automobilové výrobě (výroba karoserií, výfuků, plastových částí aut, dveřních rámů, reproduktorů atd.), popřípadě v potravinářském průmyslu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti v automobilové výrobě velkou výhodou
- ochota práce jak na tři , tak i na dvanáctihodinové směny
- chuť do práce, odolnost vůči stresu a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2739398   Dátum zverejnenia: 11.11.2016