Výrobní pracovník, možné přesčasy, plat 100Kč/hodinu

Wincott People

Místo práce
Klatovy, Písek, Nitranský kraj, Banskobystrický kraj, Středočeský kraj, Praha - východ, Praha - západ, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podnik se specializuje na zpracování mléka a výrobu měkkých sýrů - tudíž budete asistovat při výrobě mozzarelly, jogurtů.
- Vaši náplní práce bude obsluha a kontrola výrobních linek v celém výrobním procesu (od počátku až po expedici)
- Práci uzpůsobujeme jak mužům, tak ženám. Výkon práce není nijak fyzicky náročný.

V případě zájmu lze pracovat i v podniku s masnými výrobky.
- manipulace s výrobky, etiketování, balení, expedice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajistili jsme Vás ubytování, které máte od nás zcela hrazené, ZDARMA!
- Čisté a bezpečné pracovní prostředí - záleží nám na Vašem zdraví, proto dodržujeme bezpečnost práce
- Horko ani zima Vaši práci neovlivní - u nás máme klimatizovanou výrobní halu
- Pokud chcete jet na plný plyn, a chcete si k výplatě vydělat něco navíc, nabízíme možnost přesčasů.
- Možnost závodního stravování v podniku - kantýna, kde můžete snídat, obědvat, večeřet.

Informace o náboru

V případě,že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na uvedené číslo. Zasílejte své životopisy.

Personální agentura působící na trhu již 10 let. Spolupracujeme s více než 60ti různými podniky. Působíme po celé České republice, Slovenku a i Německu. Máme přes 6000 spokojených zaměstnanců, staň se i ty jedním z nich.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Významný klient působící v potravinářském průmyslu, ve výrobě mléčných výrobků a uzenin.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Potravinářský průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ochotu pracovat na směny - (3 směnný provoz)
- Fyzickou zdatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
- Měli by jste být samostatní, rádi pracovat v týmu a mít zájem učit se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Denisa Jiřičková
Tel.: +420 734 353 446
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2709868   Dátum zverejnenia: 7.12.2016