Svářeč - dlouhodobé a stabilní zaměstnání/ubytování zdarma/mzda až 170 Kč/hod/nástup ihned

Wincott People

Místo práce
Kopřivnice, Pelhřimov, Slaný, Krnov, Brandýs nad Orlicí, Žebrák, Choceň, Trenčianský kraj, Trenčín, Středočeský kraj, Beroun, Kladno, Praha - východ, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Vyškov, Zlínský kraj, Vsetín, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Nový Jičín, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední výrobní podniky působící jak na českém, tak i na zahraničním trhu přijmeme do svého týmu svářeče.

- svařování ocelových konstrukcí, práce ve strojírenské výrobě
- stehování dle výkresové dokumentace ve výrobě elektromotorů (Vsetín)
- kusová, malosériová či sériová výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá a stabilní práce na HPP i dohodu
- práce v moderním prostředí v přátelském kolektivu
- seriózní přístup
- ubytování ZDARMA v docházkové vzdálenosti
- přivýdělek formou příplatků za víkendy, případně za přesčasové hodiny
- možnost práce na turnusy, osmihodinové, nebo dvanáctihodinové směny
- ochranné pracovní pomůcky zdarma
- zajímavé a motivující platové ohodnocení až 170 Kč/hod v čistém
- přesčasové příspěvky a další bonusy
- garantovaný výplatní termín
- každodenní starostlivost koordinátora
- nástupy jsou průběžné, na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte.
Na základě zaslaného životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významné podniky mezinárodního charakteru působící v různých oblastech strojírenského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- průkazy na svařování (ZK135, ZG1, EN135, EN141 nebo EN111) - jakýkoliv z těchto průkazů
- praxe ve svařování dané metody alespoň 1 rok
- znalost výkresové dokumentace
- spolehlivost a flexibilita
- chuť do práce
- ochota práce i na noční směny, popřípadě na dvanáctihodinové směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2655015   Dátum zverejnenia: 11.11.2016