Zámečník ve výrobě konstrukcí – nástup ihned!

Wincott People

Místo práce
Hustopeče u Brna, Příbram, Plzeňský kraj, Plzeň - město, Rokycany, Děčín, Chomutov, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Brno - město, Vyškov, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
34000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava materiálu pro svářeče, kteří svařují konstrukce pro kopulovité střechy
- co se týče přípravy materiálu, zámečník bude mimo jiné i svařovat metodou MIG/MAG (heftovat)
- skládání materiálu na výrobu konstrukcí dle výkresové dokumentace
- směnnost pondělí až pátek od 5:45 – 17:45

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, nebo na dohodu
- motivující finanční ohodnocení až 180 Kč/hod
- ubytování zdarma nedaleko podniku
- výborná dostupnost - podnik se nachází pěšky cca do 300 metrů od vlakové stanice
- možnost přivýdělku formou přesčasů v soboty, jinak víkendy volné
- dbáme na vaši bezpečnost – při nástupu poskytujeme pracovní oblečení a obuv zdarma
- nástup možný ihned, nebo dohodou

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost s více než 25 letou tradicí výrobě kvalitních ocelových konstrukcí pro významné stavby po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení ve strojírenském oboru výhodou
- praxe na pozici zámečník alespoň 2 roky – s tím související výborná znalost výkresové dokumentace
- platný průkaz ZK 135 – zkušenost s heftováním
- znalost řezání a rovnání autogenem – průkaz na svařování autogenem není podmínkou, je výhodou
- spolehlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristýna Vaňková
Tel.: 702 084 479
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2653181   Dátum zverejnenia: 30.11.2016