Lakýrník s ubytováním zdarma - 25 000 Kč - Nástup ihned

Wincott People

Místo práce
Ostrava, Hořice, Slaný u Kladna, Česká Lípa, Opava, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Praha, Středočeský kraj, Kladno, Nymburk, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Šumperk
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- lakování korb na nákladní vozy - mokré lakování (Slaný u Kladna)
- stříkaní vysokotlakovou vzduchovou pistolí, tmelení, broušení, retušování (Šumperk)
- stříkání vysokotlakovou pistolí, lakování vagónů, tmelení a broušení větších ploch (Ostrava)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá a stabilní práce na hlavní pracovní poměr
- práce v moderní a rozvíjející se společnosti s přátelským přístupem
- výborné platové ohodnocení
- nástup možný ihned a nebo dohodou
- garantovaný výplatní termín
- pravidelné zálohy
- závodní stravování v areálu podniku
- ochranné pracovní pomůcky zdarma
- ubytování zdarma v docházkové vzdálenosti
- 24 hodinová starost našeho koordinátora

Informace o náboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Zasílejte své životopisy. Na základě vašeho životopisu vás budeme, co nejdříve informovat s detaily k nabízené pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významné strojírenské společnosti specializující se na hromadnou výrobu. Jedná se zejména o přední výrobce, kteří se specializují na kompletaci ocelových konstrukcí, výrobu kolejových vozidel apod.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Lakýrník, autolakýrník

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Slaný - zkušenosti s mokrým lakováním
- Šumperk - zkušenosti s retušemi pomocí štětců a válečků (podmínkou) - zkušenosti s retušemi pomocí sprejů a lakovacích pistolí, zkušenosti s leštěním (výhodou)
- Ostrava - lakování vagónů, tmelení a broušení větších ploch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: 725427742
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2581331   Dátum zverejnenia: 11.11.2016