Montážní dělník - náborový bonus 10 000 Kč - práce přímo v Plzni - ranní a odpolední/volné víkendy

Manuvia, a. s.

Plzeň, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Okres Klatovy, Plzeň - město, Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž lehkého nábytku za pomocí ručního nářadí (výroba kuchyněk do letadel)
- práce s výkresovou dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- zázemí silné a stabilní společnosti
- nástup možný ihned
- volné víkendy, práce na ranní a odpolední směnu (8hodinové)
- motivující mzda
- docházkový bonus 2000 Kč
- náborový bonus 10 000 Kč
- vyplácení záloh
- garantovaný výplatní termín
- každodenní péče našeho koordinátora

Informace o náboru

Místo pracoviště se nachází v Plzni. Neposkytujeme zde ubytování.

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte.
Na základě zaslání vašeho životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat o bližších informacích.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný mezinárodní klient působící v letecké dopravě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost na velmi dobré úrovni (práce s aku vrtačkou, ručním nářadím a měřidly)
- dobrý zrak
- orientace ve výkresové dokumentaci
- pečlivost odpovědnost za výsledek
- ochotu stále se učit
- samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2450511  Dátum zverejnenia: 27.3.2018