Automechanik nákladních automobilů - 160 Kč/h čistého - ubytování zdarma!

Manuvia, a. s.

Místo práce
Slaný, Středočeský kraj, Okres Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montování podvozků a korb nákladních automobilů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní platové ohodnocení
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- zajištěné stravování zdarma
- ubytování zdarma nedaleko podniku (dá se dojít i pěšky)
- vyplácení záloh
- pracovní oblečení při nástupu zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte na +420 725 42 77 42

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významný mezinárodní klient působící ve výrobě korb na nákladní vozy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automechanik

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi alespoň 3 roky jako automechanik, není potřeba být vyučen v oboru
- zručnost, ochotu pracovat na směny, seriozní zájem o práci, chuť pracovat, loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2432672  Dátum zverejnenia: 24.3.2017