Montážnik/montér ČR

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť vytvára bunky a kontajnery pre rôzne účely. Montážny pracovník so skúsenosťami v stavebnej činnosti – vyučený v odbore murár, tesár, stavebný pracovník. Požadujeme znalosť jednoduchého stavebného výkresu. Práca na vnútornej časti výrobku kde sa robí, podlaha, zateplenie stien, steny zo sadrokartónu alebo drevotriesky .

- práca v perspektívnej spoločnosti
- práca na HPP
- možnosť práce aj na živnosť
- možnosť zárobku do 35 000 čk
- ubytovanie
- možnosť nadčasov
- sprostredkovanie práce bez poplatkov
- 24 hodinový servis koordinátora Wincott People

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax 2 roky
- znalosť jednoduchého stavebného výkresu
- pracovitosť
- flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2432427  Dátum zverejnenia: 11.2.2016