Manažer - franšízant

Manuvia, a. s.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
• Péče o svěřenou zakázku k maximální spokojenosti zákazníka
• Vedení pravidelných jednání se zástupci podniků
• Odpovědnost za finanční výsledky
• Vedení týmu koordinátorů v souladu s provozně technickým manuálem
• Odpovědnost za vedení pracovněprávní agendy svých přímých podřízených a externích zaměstnanců
• Pravidelný reporting vývoje KPI

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Podnikání pod zavedenou značkou na trhu
• Nulový vstupní poplatek
• Know how společnosti
• Marketingová, HR, právní, obchodní a konzultační podpora
• Zaškolení pomocí propracovaného školícího systému
• Podpora při nastavování parametrů zakázky
• Unikátní personální systém
• Kladné reference smluvních partnerů

Informace o náboru

Hledáte vhodnou příležitost pro podnikání? Chcete rozjet business, který bude stát na pevných základech? Podnikejte s Wincott People formou franšízingu.
První a zásadní výhodou franšízy u Wincott People je to, že nepožadujeme žádný vstupní poplatek. Vaším vstupním kapitálem jsou Vaše zkušenosti, obchodní a manažerské dovednosti a obchodní kontakty, které dokážete ve svém podnikání zužitkovat.

Více informací na: http://wincottpeople.com/cz/podnikejte-s-nami/

Máte-li zájem vstoupit do řad franšízantů Wincott People nebo jen získat více informací, zašlete nám svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.
Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství. Poskytujeme konzultace v oblasti optimalizace systému řízení lidských zdrojů, tvorby a implementace strategií odměňování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Kontakty v podnicích, které poptávají zaměstnance
• Obchodní a podnikatelský duch
• Schopnost pracovat dle nastavených provozně technických pravidel
• Ochota podílet se na budování silného postavení značky Wincott People
• Manažerské dovednosti, vedení týmu lidí
• Vyjednávací schopnosti
• Analytické schopnosti
• Zkušenosti v oblasti lidských zdrojů výhodou, ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2393033  Dátum zverejnenia: 13.1.2016