CNC obsluha, frézař, soustružník: vhodné pro absolventy

Wincott People

Místo práce
Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Považská Bystrica, Púchov, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Pardubice, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Vsetín, Zlín, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha CNC stroje nebo klasických strojů: frézy, soustruhu
- práce s posuvnými měřidly, mikrometrem, kalibry, výkresovou dokumentací
- vhodné pro absolventy, možnost zaučení
- vhodné pro uchazeče po rekvalifikačním kurzu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost platového růstu
- poskytujeme ubytování zdarma
- poskytujeme příspěvek na dopravu, podle vzdálenosti od 1 500 Kč do 4 000 Kč
- zázemí silné a stabilní společnosti
- 24 hodinová péče našeho koordinátora
- možnost práce přesčas
- možnost vyplácení záloh
- zaučení na dané pozici zdarma
- kariérní růst
- práce v příjemném prostředí a mladém kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta, který se řadí mezi nejstarší automobilky světa, hledáme pracovníky na dlouhodobou spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru strojírenství výhodou
- praxe v oboru strojírenství výhodou
- minimální praxe s posuvnými měřidly, ovládání technické dokumentace, kalibry a na klasických strojích (dostačující je praxe ze střední školy)
- chuť se zdokonalovat a učit se novým věcem
- práce vhodná pro absolventy oboru strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava