Manažer realizační společnosti - franšízant

Manuvia, a. s.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Péče o svěřenou zakázku k maximální spokojenosti zákazníka, která následně vede k navyšování obratu Realizační společnosti (RS)
• Vedení pravidelných jednání se zástupci podniku a tím také budování silného postavení RS
• Odpovědnost za finanční výsledky RS, což zahrnuje nejen výnosy, ale také kontrolu nákladů a péči o hmotný majetek, kterým RS disponuje
• Odpovědnost za vedení pracovněprávní agendy jak svých přímých podřízených koordinátorů, tak externích zaměstnanců RS
• Vedení týmu koordinátorů v souladu s provozně technickým manuálem tak, aby bylo dosaženo plánovaných KPI
• Rozvoj náborových aktivit vedoucích k posilování a naplňování databáze uchazečů
• Pravidelný reporting vývoje KPI

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v oblasti lidských zdrojů
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Bonusový systém závislý přímo na výsledcích Vámi vedené realizační společnosti
• Firemní vůz
• Zaškolení pomocí propracovaného tréninkového systému
• Příležitost profesního růstu v dynamicky se rozvíjející společnosti

Jiné výhody:

• Ojedinělý koncept franšízy v oblasti lidských zdrojů pod hlavičkou mezinárodní společnosti
• Poskytneme Vám zázemí, profesionálně nastavené procesy a know-how naší společnosti
• Podrobně Vás seznámíme s cash flow, očekávaným hospodářským výsledkem, návratností
• Poradíme Vám a poskytneme podporu ve všech sférách tohoto odvětví tak, abyste se mohli plně věnovat rozvoji franšízy
• Celoplošný marketing a PR
• Předáme Vám příslušné provozně technické manuály včetně implementace našeho unikátního personálního softwaru
• Vy i Váš tým budete zaškoleni pomocí propracovaného tréninkového systému
• Exkluzivní smluvní partneři – reference

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, 709 00 Ostrava ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Wincott People je mezinárodní skupina společností, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a zároveň poskytování kompletního servisu v oblasti personálního poradenství. Poskytujeme konzultace v oblasti optimalizace systému řízení lidských zdrojů, tvorby a implementace strategií odměňování.

V současnosti jsme načali druhou desítku úspěšných franšízových partnerů a dále takto rozvíjíme unikátní koncept poskytnutí know-how partnerům, kteří budou sami provozovat franšízu pod naší značkou a s naší servisní podporou. Výhody pro obě strany jsou jednoznačné. Franšízant má možnost provozovat koncept s jasně nastavenými procesy, dlouhodobou zkušeností na trhu, komplexní marketingovou podporou a samozřejmě také kladnými referencemi. Tyto podmínky pak přináší možnost rychlejšího růstu a vývoje pro obě strany.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti v oblasti HR managementu velkou výhodou
• Obchodní a vyjednávací dovednosti
• Manažerské dovednosti, vedení týmu
• Analytické schopnosti
• AJ slovem i písmem
• Řidičský průkaz skupiny B
• Minimálně SŠ s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2259042  Dátum zverejnenia: 24.9.2015