IT konzultant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vysoká nad Kysucou, okres Čadca
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• konzultácia a odborné poradenstvo pre klientov spoločnosti
• zaujímavá práca na softvérovom projekte
• prístup k moderným technológiám
• tvorba projektovej dokumentácie

• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavé platové ohodnotenie
• kreatívne pracovné prostredie
• možnosť sebarealizácie a ďalšieho vzdelávania
• možnosť profesijného rastu
• miesto pracoviska: Vysoká nad Kysucou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Wincott People je medzinárodná skupina spoločností, ktorá sa špecializuje na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a súčasne na poskytovanie kompletného servisu v oblasti personálneho poradenstva. Poskytujeme konzultácie v oblasti optimalizácie systému riadenia ľudských zdrojov, tvorby a implementácie strategií odmeňovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. SŠ vzdelanie
• základy SQL, PHP, Javascript
• znalosť teórie systémov
• záľuba v informačných technológiách
• dlhodobý záujem pracovať v sektore modernej informatiky
• technické myslenie
• tímový hráč
• ochota učiť sa
• dlhodobý rozvoj
• serióznosť, dochvíľnosť a energia

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2048370  Dátum zverejnenia: 15.3.2015