HR manager junior

Manuvia, a. s.

Místo práce
Okres Piešťany
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za vedení provozu pobočky
• Řízení skupiny teamleaderů
• Efektivní nábor nových zaměstnanců
• Příprava pracovně-právních dokumentů
• Koordinace procesu adaptace zaměstnanců
• Hodnocení zaměstnanců
• Správa docházkového systému
• Spolupráce s personální agenturou
• Reporting nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující systém odměňování
• Zajímavou a perspektivní práci
• Možnost profesního růstu
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Nástup možný ihned
• Místo pracoviště: Piešťany

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře.Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Šmilovského 1264/5, Vinohrady, 120 00 Praha 2 ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.

Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným uchazečům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe min. 1 rok na obdobné pozici
• Zkušenosti z různých rolí v rámci HR oddělení výhodou
• Angličtinu na pokročilé úrovni-denní komunikace
• Znalost zákoníku práce a pracovně-právní problematiky
• Zkušenosti s vedením menších týmů zaměstnanců
• Uživatelskou znalost sady Microsoft Office
• Asertivitu, rozhodnost, dobré komunikační schopnosti
• Aktivní, zodpovědný a samostatný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1991765  Dátum zverejnenia: 25.1.2015