Skladník VZV Trnava - Plat 4,50 EUR v čistom, ubytovanie zdarma

Manuvia, a. s.

Trnava, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Senec, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na VZV, vyskladňovanie tovaru a zásobovanie linky.
- Práca s ručným skenerom.
- Platný preukaz VZV je vyhodou, vieme zabezpečit nove alebo obnovit.
- Praca v sklade na 2 zmeny s možnosťou nadčasov.
- Práca vhodna pre ženy aj mužov.

Miesto vykonu práce: Trnava

- práca v perspektívnej spoločnosti
- zaujímavé mzdové podmienky
- ubytovanie ZDARMA
- stravné lístky
- dochádzkový bonus
- zálohy po odpracovaných 80 hodinách
- 24 hodinová starostlivosť koordinátora

Máme záujem o Vašu bezpečnosť, preto dostanete od nás ochranné pracovné pomocky.
Aby u nás mohli pracovať aj ľudia z ďaleka, máme pre Vás pripravenú ubytovňu, kde sa budete cítiť dobre po náročných dňoch v práci.
Samozrejmosťou je pre nás, aby ste mali od nás príspevok na jedlo v hodnote 3,15 Euro.
Pokiaľ dokažete že ste dobrý, nebude to jediná pracovná pozícia u nás.
Ak si veríte, príďte medzi nás, potrebujeme Vaše srdce aj schopnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný klient v elektrotechnickom priemysle.

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- platné papiere na VZV nie sú podmienkou
- skúsenosti v logistike
- flexibilita
- samostatnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1947853  Dátum zverejnenia: 22.12.2016