Procesný inžinier

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
1.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora projetku SymaLITE
- optimalizácia procesov s cieľom zníženia prestojov, odpadu a reklamácií
- plánovanie a vykonávanie skúšok surovín a polotovarov podľa požiadaviek
- vyhodnotenie a dokumentácia výsledkov skúšok
- podpora výroby/logistiky pri zostavovaní a prehodnocovaní výrobného plánu
- vytváranie, udržiavanie a spravovanie receptúr
- podpora odd. kvality a výroby pri analýzach príčin reklamácií

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.1.2015

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Neváhajte a zasielajte nám svoje životopisy.

Ak Vás do 20 tich pracovných dní po prihlásení do výberového konania nebudeme kontaktovať, alebo ak nespĺňate vyššie uvedené požiadavky, vybrali sme iného kandidáta / kandidátku, ktorý / á lepšie vyhovoval / a požiadavkám na obsadzovanú pozíciu.

V takom prípade už vopred ďakujeme za Váš záujem a prajeme veľa šťastia pri hľadaní nového pracovného uplatnenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

- Zahraničná spoločnosť pôsobiaca vo výrobe plastových kompozitov
- Výroba z gumy, plastov a skleneného vlákna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Textil, plasty

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

- pracovné skúsenosti v oblastiach: VLIES, výroba vlákien a/alebo spracovanie plastov
- ochota cestovať v rámci EU -cca 10% času
- výborné komunikačné schopnosti
- schopnosť tímovej spolupráce
- ďalšie vzdelávanie v oblasti textilu a polymérov
- aktívna znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1907148  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore