Koordinátor Turnov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Okres Semily
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinace přiřazené zakázky
- denní kontrola docházek zaměstnanců
- zabezpečení nástupů nových zaměstnanců a náhradních zaměstnanců
- pravidelná komunikace se zaměstnanci
- kontrola spokojenosti zákazníka s prací zaměstnanců
- nábor nových zaměstnanců, plnění databáze
- výběrové pohovory a testování uchazečů o práci
- pravidelný reporting

- pružnou pracovní dobu
- prostor pro seberealizaci
- možnost profesního růstu
- dynamická práce
- firemní akce, notebook, telefon, auto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

SK - vo svojom e-maily prosím uveďte: "Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti Wincott People, so sídlom Pekná cesta 15, 834 04 Bratislava podľa zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
CZ - ve svém e-mailu prosím uveďte: tímto uděluji souhlas se zpracováním mých osobních údajů společnosti Wincott People, se sídlem: Šmilovského 1264/5, Vinohrady, 120 00 Praha 2 ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- schopnost flexibilně reagovat
- pracovat podle potřeby
- zkušenosti s prací s lidmi

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1839951  Dátum zverejnenia: 19.8.2014