Zvárač ZM1

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klúčové úlohy:

• čítanie a porozumenie zváračských inštrukcií
• pouzitie eletrického a plynového zvárania
• zváranie, namáhanie materiálu pri zváraní a deformácia
• použivanie držiakov
• rozpoznanie chýb na zvaroch
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených inštrukcií
• plnenie bezpečnostných pravidiel
• plnenie úloh zadaných nadriadeným

- príspevok na stravovanie
- samostatná práca
- výborné platové ohodnotenie
- vyplácanie záloh týždenne
- ubytovanie ZDARMA
- doprava ZDARMA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

• SOU technického smeru,
• prax 1 min rok so zváraním
• schopnosť čítať a poroumieť výkresy
• práca s PC
• spoľahlivosť a precíznosť
• zodpovednosť
• loajálnosť a nasadenie
• schopnosť tímovej i samostatnej práce
• flexibilta

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1803243  Dátum zverejnenia: 16.7.2014