Servisný technik stredisko BA, NR, ZA, ZV, KE

DIEBOLD NIXDORF

Miesto práce
Bratislava, okres Zvolen, okres Žilina, okres Nitra, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisná a profylaktická činnosť (HW, SW) pre koncových zákazníkov,
Zodpovednosť za riešenie nahlásených servisných požiadaviek,
Riešenie servisu telefonicky alebo cez vzdialenú správu,
Servisné zásahy riešené servisným výjazdom k zákazníkovi v rámci regiónu,
Konfigurácia, inštalácia a testovanie HW a SW riešení.

- Zodpovedajúce platové ohodnotenie
- Mobilný telefón
- 5 týždňov dovolenky
- Priateľský kolektív
- Moderné zázemie a podpora úspešného zamestnávateľa, práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania - elekto vzdelanie je nutné,
- skúsenosti s diagnostikou porúch a opravou elektroniky,
- technická zdatnosť,
- precíznosť,
- komunikatívny a pozitívny prístup k práci,
- samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu.
Pracovný pomer – živnosť, TPP.

Medzinárodná spoločnosť DIEBOLD NIXDORF s.r.o. ,ktorá sa radí na popredné miesta medzi výrobcami a dodávateľmi informačných systémov pre oblasť bankovníctva a maloobchodu (retailu). Hlavnou činnosťou spoločnosti je návrh a predaj komplexných hardwarových a softwarových riešení vrátane servisu a poradenských služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2771209  Dátum zverejnenia: 12.1.2018