Recepčný/á - práca v noci

WILLOW s. r. o.

Miesto práce
Mýtna 23A, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka/pracovníčku recepcie, ktorého hlavnou úlohou bude zabezpečiť chod recepcie počas noci. Pracovná doba, podľa toho na ktorý deň mu padne zmena pracuje:
Nočná smena: po-pia 18:00-6:00, víkend 19:00-7:00.
Činnosti spojené s hotelovými službami: ubytovanie hostí, prijímanie platieb, emailová / telefónna komunikácia, predaj doplnkového tovaru, kontrola vnútorných a vonkajších priestorov, riešenie požiadaviek ubytovaných hostí, obsluha protipožiarneho systému (EPS), kontrola kamerového systému, evidencia návštev, poskytovanie informácii

Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom kolektíve.

kontaktovaní budí iba vybraní uchádzači, práca vhodná aj pre dôchodcu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestovny ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MY HOME - ubytovacie zariadenie
spoločnosť Willow s.r.o. prevádzkuje nehnuteľnosti v Starom meste. Je to rodinná a dynamická firma s možnosťou rastu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2542553  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€/hod brutto